Kamion Mikser Man 32 364 1999 9kubik

Shitet nga: Florim 19 Gush 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Kamion Mikser Man 32 364 viti 1999 me dogan 9kubik.

Per me shumë info 044 133-353
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim