Kamion Mikser MAN 32 364 2000

Shitet nga: Florim 19 Gush 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Kamion Mikser MAN 32-364,viti prodhimit 2000,467 000 km,i

Per me shum info. 044 133-353 049 930-070
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim