Man- model 14.224 SILENT

Shitet nga: Hamdiu 13 Gush 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: Model Tjeter
Shitet kamioni MAN me GRAIFER viti prodhimit 2000 ne gjendje teknike te rregullt i posadoganuar dhe i regjistruar 1 vit
Shitet nga Hamdiu---0038344462437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim