MAN tga 18-430

Shitet nga: Naser Sot 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
MAN tga 18-430. Viti i prodhimit 2005. I sapo doganuar në kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim