Shes iveco

Shitet nga: Naser Sot 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGA
shes man TGA edhe iveco kamioneta te sa po arrdhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim