rimorkio kiper

Shitet nga: nexhat Sot 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Cat
shes rimorkio kipper ne 3 anet eka me rrym bateri edhe me hidraulik me dore me dogane pesha pergjithshme 3400kg ngarges lejohet 2410 kg , pa ngarkes 990 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim