Rimorkio

Shitet nga: Besnik Sot 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Kogel
Rimorkio Kogel me dogan ne gjendje shum te mire pa korozion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim