Libherr 900 C

Shitet nga: gazi Dje 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Libher 900 c 1992ne gjendjen e punes shum tmir ka pesh 14 Ton per info me te hollsishme mund te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim