rimorkio per transport

Shitet nga: nexhat 18 Gush 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
shes rimorkion me dogan te pagune me sistem frenimi viti 2009 humbaur 1300 kg 2,50 me 1,30 qmimi 750 eu, tjetra 2 m me 1 m 320 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim