renault trafic

Shitet nga: nexhat Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 155 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Renault
shes renault trafik viti 2007 regjitrim i par kosove klm 162000 ne gjendje shum te mire ,, ika 2 dyr ansore,djathtas majtas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim