vw caddy pikab

Shitet nga: nexhat Dje 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW CADDY
shes caddy 2009 dizell klm 189000 servisi me dokument
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim