kamionetaT2

Shitet nga: haki 12 Gush 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T2
Shitet kamioneta t2 ne gjendje te mir regjistrim 10 muj ne emer tim per pa shun informata ne tel 044771217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim