kamionet vw t4 transporter

Shitet nga: nexhat Sot 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: VW T4
shes kamionet t 4 dopell kabin 1.9 dizell viti 1996 pa dogan 2400 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim