Mercedes1846

Shitet nga: Besnik Sot 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-44
Mercedes1846 i sapo ardhur nga Zvicera i ka te gjitha klim kamera intarder webasto viti 2007 ne gjendje shume te mire.045199667 Gazi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim