Mercedes ,Mini Bager , Rimorkio

Shitet nga: gazmendi 14 Gush 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 258 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 508
Kamjonet 2 kubik ne gjendje te rregullt pune ,Mini bager Pel Jop ne gjendje te rregullt pune plus prekolica ne gjendje pune per informata me
shum mund te na kontaktoni 044875366 dhe 044302702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim