Kamion MERCEDES ACTROS 1841

Shitet nga: Florim Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Actros
KAMION MERCEDES ACTROS 1841,viti 2005,klim,retarder,kamer,distanc.

Per me shume info 044 133-353
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim