Kamion Mercedes Atego 1218 2008

Shitet nga: Florim 19 Gush 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Kamion Mercedes Atego 1218 viti 2008,klim,tempomat.

Per me shume info 044 133-353 049 930-070
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim