Mercedes 1844

Shitet nga: Besnik Sot 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Model Tjeter
Mercesdes 1844 viti 2007 te kaluara 570000 km ne gjendje shume te mire.I ka te gjitha klime intarder webasto dhe standklim.I sapo ardhur nga Gjermania i doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim