Volvo Fh 440

Shitet nga: Besnik Sot 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
Prodhuesi: Volvo Trucks
Modeli: FH12
Volvo 440 euro 5 me dogan i ka te gjitha ne gjendje shume te mire gomat i ka te reja Gazi 045199667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim