Pjese origjinal per Kamiona , Bagera, Bulldozhera

Shitet nga: Fitim 20 Gush 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Ofroj te gjitha pjeset e lartecekura , origjinal dmth jo te kines as te turkut , kam pjese ne gjendje , dhe bej porosi. I gjej edhe ato pjese qe jane shume veshtire per tu gjetur dmth kur behet fjale per makine te vjeter .
Cmimi i volitshem.
35 vite pervoje pune .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim