Pjese per Mercedes Actros

Shitet nga: Mehmet 19 Gush 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Shiten keto pjese per Mercedes Benz Actros Kamion, Pjeset jan originale te ardhura nga Zvicra,
2- Kompjuter per Motorr
3- Cilindra te ndrrusit te shpejtesive
1- Cilinder per koplug- kvaqill
1- Sensori tregues per ule te motorrit
1- Ndepres per nxemje dhe klim,

Per te interesuarin per komplet bejm qmimi exstra,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim