Punojmë Dhëmzor si dhe elemente tjera nga hekuri

Shitet nga: Fitim Dje 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Punojmë Dhëmzor , boshte si dhe shume elemente tjera nga hekuri me kalitje 100 % dhe me garancion,
32 vite pervoj pune .
Puna kryhet jasht Kosoves , ne jemi perfaqsues te fabrikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim