Servis i Çertifikuar per Motorra CUMMINS

Shitet nga: Fitim Dje 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Makina : Pjesët rezerve
Servisojme dhe ofrojme pjese per motorra CUMMINS , jemi të vetmit ne Kosove te çertifikuar nga Kompania CUMMINS ne Amerike.
.

Pervoje pune 32 Vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim