Shiten dy biciklla prej ch

Shitet nga: Imran 14 Gush 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Aprillia
Modeli: Model Tjeter
Shiten dyjat 125 euro info tel ndrrim boj me telefon qmimi me marveshje me telefon ma shum jam interesum me iphone 6es por dhe me pare i shes....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim