Tomos Honda

Shitet nga: Etrit 12 Korr 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Honda
Modeli: Model Tjeter
Shes Tomos Honda i ardhur nga Ch me Dokumenta Dogan te paguar dhe Homologim Kontakt ose viber +38345687684 Qmimi 400€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim