Shiter piaggio 49 cc

Shitet nga: Arion 07 Korr 04:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: 49cc
Shiter piagiio ne gjendje shum te mir,maskat ika te demtuara dhe pa dokumenta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim