Shitet puch me dy shpejci ne dor me kfaqill

Shitet nga: Privattt Sot 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

265 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Tomos / Sprint
Modeli: Model Tjeter
Shitet puch ne gjendje teper te mir matorri asht antik model shum i. Vjeter viti 83 por punon sahat me frena ne kam te mas dhe frenin e par qmimi me moren asht 230 ero fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim