Shiten dy matorra shash ne gjendje te mire

Shitet nga: Privat 21 Korr 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Tomos / Sprint
Modeli: Tomos
Shiten matorrat urgjend do bojn do jo kush don desh me cop desh kejt kush asht intersum nr kontaktus 383 45 387 190 i shes urgjend spo kam ven ku mi lan sashi i kalter asht prefekt me drita me kushnica me kejt 250 ero dhe ky i ziu antik asht model i vjeter olltajman puch me dy shpejci me kfaqill punon sahat me kejta 230 ero qashtu qmim fiks dhe sashi i kuq punon sahat 230 ero me drita me kushnica me krejta dokumenta skan as ni te vjedht sjon garantoj per to flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim