Shitet ymha belluga 125 kubik i sa po arrdhun

Shitet nga: Privat Sot 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

425 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: Model Tjeter
Shitet belluga ymha i sa po arrdhun nga ch dhe doganuar ne gjendje prefekte me ka kejta i gatshem per piceri a po restorante qmimi i fundit asht 420 ero ma lir as ni cent pres blers serijoz gjilan shitet dhe piagjo me dogan i gatshem per shka dush i shpejt zjarm i arrdhun nga ch qmim me moren 420 ero te fundit ju mir presum blers serijoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim