Tell, Modeli - SilverBlade 250 EFI Perfekt 👌

Shitet nga: daki Dje 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 61 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 2016
Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shes
Tell, Modeli - SilverBlade 250 EFI
Motori - Benzin, 1 Cilinder, 4 Takt ingjiksion
Ftofje me uje
Viti - 04,2016
Doganen e Paguar met 15.07.2019
Kilometra - 19090 km
Prodhim - Japan dhe Italian (Benelli).
Origjina - Zvicerr
me Servis te krym nuk ka nevoj per as nej Investim

viber +383 49665006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim