Shes goma 295/35R21 JINOU

Shitet nga: Agon 09 Sht 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes goma te perdorura 295/35R19 JINOU Shum te mira ,Profil kan,pak te perdorura ,nuk kan fletkica , ose inekcione, Te ruajtura mir ,nuk kan cop te hequra etj, Gjithashtu gomat vin me montim dhe balansim , Per me shum informata kontaktoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim