Shes goma me shumic dhe pakic

Shitet nga: Agon 09 Sht 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes goma te perdorura llojeve te ndryshme te veturave si: Volkswagen-Golf 4- Golf 5-Golf6-golf 7etj.
:BMW-1series-2series-3series-X3-X5-X6 etj .
:Land Rover-Range Rover Sport,etj
:Mercedes-190-A-B-C-citan-E Class ,etj
:Porsche:Canyene-Panamera,etj
:Audi-a3-a4-80-100-a6-q7 etj.
:Citroen-c elysee-C3-C4-C5 ,etj
:Fiat-Multipla-500L-Bravo-Doplo,etj.
:Ford-Focus-Escort-Galaxy-Mondeo,etj
:Honda-Civic-Civic 5D ,etj
:Peugeot-207-208-301-307-308,etj
:Opel-Astra-Oeriva-Omega-Vectra-Zafira,etj
Gjithashtu ka per dissa lloje te :Nissan-Mitsubishi-Hyondai-mazda-lexus,etj,etj,
I kam disa nga llojet e firmave si :Continental-Michelini-Hankook-Pirelli-Bridgestone,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim