Audi A7 3.0 (pa dogan)

Shitet nga: Lorik 25 Qer 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 800 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Makina ne gjendje te perkryer dhe te gjitha serviset e kryera ... makina gjindet ne zvicerr per ma shum info kontakto ne viber +41799620674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim