Bmw X3 2.0d Xdrive,Automatik i ardhur nga Zvicra

Shitet nga: Vali Sot 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3

Shitet BMW X3 2.0 Diesel Xdrive,,Navi tmadh,i ardhur nga Zvicra me gjendje perfekte,Pa doganè automatik/tipronik 8shpejtsi drita me llupa/robot me leda me assistence rrugore,karrigat me nxemje Lekur ngjyr kremi,drita te mjegulles karrika me nxemje para dhe mbrapa,senzora parkingu para dhe pas, navigacion, senzora shiu, fellne goma te reja continental,pulla ne timon, aux bluetooth dvd dhezje automatike start/stop,Lekur mrena,teper i rujshem mrena dhe jasht,serviset te gjitha te kryera me rregull ne Zvicer,LIbra servisi gjitha,servisin emadh te krym krejt
Pèr mè shum foto nè viber
Mundèsi Ndrrimi


Kontact viber +383816139

tel ipko 049-816-139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim