Citroen C5 nga zvizra ne gjilan ne shitje

Shitet nga: Fazli Iseni 13 Korr 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 197 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 350 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Makina është në gjendje shumë të mirë. Ne kemi ardhur nga Zvicra me të dhe nuk është duganu dhe kështu shitet. Ju jeni të mirëpritur të vizitoni makinën ose të bëni një test drive. Nën numrin e telefonit +38349530664 do të isha i arritshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim