Shes citroen C5 dhe Traktor Ford 4×4

Shitet nga: Bestar 01 Korr 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Boj ndrrim me citroen C5 diesel dhe Traktor Ford seria 5610

Me donje veturTe interesuarit ne Nr 045567680 she viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim