Shitet

Shitet nga: Blerim 14 Gush 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 102 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Vetura ka te ndërruar dhe të re:
Baterin, vajin e motorrit, vajin e transmisionit, vajin e timonit, kandelat, llamellën, korpën, 4 gomat, ka 2 qelsa si dhe posedon te gjitha librat e servisit qe kur ishte i ri nga Zvicrra...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim