shitet ford orion

Shitet nga: toni 21 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Orion
Shes apo ndrroj ford orion 1.8 disel,viti 1992
Motorin e ka shume te forte dhe asht ne gjendje te mire.
Beje ndrrim me ndonje vetur dhe shtoj pare nese me pelqen.
Nr.vib.+38345935610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim