Hyundai ix 35 2.0 4WD

Shitet nga: Meti Dje 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 277 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 500 EUR   9 500 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: ix35
Hyundai iX35 2.0 4WD

Pershkrimi :

285 836 Km

2012

Benzine

7,9 l/100 km (Mesatare)
10,3 l/100 km (Mbrenda (Zones)
6,5 l/100 km (Jashte Zones)

Manuel

1.998 cm³

163 PS

Kontrolla Teknike (MfK-CH) ne Zvicer e kryer ne vitin 2018 me deshmi ne Libreze.

Detajet e Automjetit:

Ulese me nxehmje, Airbag para-mbrapa, Sensore te drites, Qelesat rezerve, Sistemi Klimatik dhe Klime Automatike, Gomat Vere me Alufelga, Gomat Dimri me Alufelga, Sensor Parkimi para-mbrapa, Pasqyrat Elektrike, Sensor te shiut, Tempomat, Bluetooth, Bordcomputer, CD, MP3, Radio, USB, Bisede Telefonike .... etj.

Per me shume Informata na kontaktoni ne Numrin e Tel:
+383 44 199 749
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim