Lada Niva 4x4

Shitet nga: Niva 27 Qer 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: Niva
Shitet Lada Niva viti 2002 ngjyre e bardhe 1.7 benzin ne gjendje te shkelqyer teknike dhe motorike regjistrimi i skaduar.
Çmimi i Nives eshte 1400 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim