Lada Niva benzin -02

Shitet nga: Niva 27 Qer 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 52 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: Niva
Shitet Lada Niva ngjyrë e bardhë viti 1.7 benzin viti 2002 ne gjendje te shkelqyer. Niva dhez ne çels i punon mire 4x4 dhe eshte ne gjendje te rregullt. Regjistrimi i ka skadu.
Çmimi 1400 euro.
Numri i telefonit dhe viber +38344195692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim