AUTO BARTJE 24H”AUTO BULI” (SHLEP)

Shitet nga: BEJM BARTJEN E VTURAVE 24H “AUTO BULI” 18 Sht 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2014
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Land Rover
Modeli: Range Rover
Auto bartje 24 per te gjitha llojet e veturave me kualitet dhe siguri te madhe nr:044/165/541/292/803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim