Limusine Lincoln Continental

Shitet nga: Rexhep Latifi 26 Dhj 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lincoln
Modeli: Continental
Makina Lincoln Limusine Continental viti i Prodhimite 2002,Kuaje fuqi 209(PS) ne Gjendje shume te mire.
Makina gjindet ne Luxembourg dhe muajin e ardhshem dergohet per Ne Kumanove rmpersoni Kontaktues eshte ne Kumanove me viber 0038970/211286 vebi,
kurse ne Lux.0032489319153.poashtu viber Rexhepi.
per te gjithe te dhenate shtese mundeni te na kerkoni ne nr e me siper.
Fotote e dhena jane origjinale,
Cmimi:16000Eur.deri ne Kosove...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim