Mitsubishi Grandis 2.0 Diesel 2009

Shitet nga: Kushtrim 14 Gush 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 85 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR   2 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Grandis
Shitet mitsubishi grandis 2.0 diesel viti prodhimit 2009, i sapo ardhur nga Gjermania pa dogan 6 ulese
Vetur kompakte me shpenzime te vogla dhe familjare.
044159718
+38344159718 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim