Shitet Peugeot 307

Shitet nga: Vetura Dje 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet Peugeot 307 viti 2002 1'6 Benzin regjistrim nuk Ka ne gjendje te rregullt teknike dhe optike shihen fotot me dokumenta ne rregull sasht hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim