Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto-Fjolla Dje 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Ofrojm vetura me qera me çmime shumë të volitshme. Vetura automatike dhe manuale.
Çmimi varet nga tipi veturës dhe ditët e shfrytëzimit duke filluar nga 15
-----klientet i marrim dhe i kthejm në aeroport gratis----.
viber:+383 45 885 669
Tel : 045 885 669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim