Shes Abkand presen e ardhur prej Zvicres.

Shitet nga: Hasan Sot 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes abkandpressen firma Fasti cnc, e ardhur prej zvicres, abkand presa eshte e e 3 metrave, per me shume informata na kontaktoni.Makina posedon segmente dhe vegla tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim