Shes Gershant 3.50 te ardhura nga zvicrra.

Shitet nga: hasan Sot 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Gershant te ardhura nga Zvicrra ne gjendje shum te mir presin 3.50m gjat, apo tri metra e gjys gjat, dhe 4mm trashesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim