SHes Gershant dhe Abkantpresen.

Shitet nga: hasan Sot 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHes Gershant dhe Abkantpresen 2metra e gjys presin trash 6mm dhe lakon 6mm trash ne gjendje shum te mir,e ardhur nga zvicrra,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim