Dyer te dhomave

Shitet nga: Besim Sot 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punojm dyer te dhomav me qmime te lira 60euro 70euro
+38345421987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim